Maya
Maya
Laatste Update: 14-05-2019
hey mijn naam is Maya ik doe dit werk ( hobby ;p ) al bijna 3 jaar ik ben een dame die weet wat ze wil en ik ben er zeer goed in ook na al de trouwe klanten die na 3 jaar nog steeds naar me toe komen weet ik zeker dat ik weet wat ik doe,
Het maakt niet uit wie je bent of wat je doet, van huisvader tot acteur ik zal je altijd even eerlijk behandelen zolang jij me met respect behandelt alleen dan kunnen we genieten en wegdromen in mijn wereld.
Laat me je doen ontspannen tijdens de afspraak die jij zelf kiest, niks moet alles mag, vergeet niet de mogelijkheden goed na te lezen in mijn profiel alleen zo kom je te weten wat ik het liefste doe.
Laat je niet misleiden door men slanke figuur ik ben misschien dan wel smal ( omdat ik gewoon weg plastische chirurgie haat ) maar ik ben ervaren genoeg om te weten hoe ik je het beste kan doen wegsmelten in men armen.
Alles draait om genot plezier en respect dus doe geen domme dingen.
Ik ben ook geen katje dat je zonder handschoenen kan vasthouden, bij mij vind je de GFE die je wilt niks gebeurt snel snel alles gebeurt op het gemak.
Is je afspraak bv nog niet voorbij maar ben je al klaargekomen? geen probleem je mag altijd nog eens en als je niet meer kan dan kan ik je nog steeds verwennen met een massage of een lekker koffie waarom niet?;p
je hebt zeker ook gemerkt dat ik korte uren draai? ik heb hiernaast nog een bijbaantje waar ik voor had gestudeerd op school dus dit is echt puur voor de fun
vanaf de zomervakantie zal ik prive ontvangst mixen met escort om de rollen wat om te draaien dan kan ik ook naar jou thuis komen.
neem ik de telefoon niet op als je me beld? dan wilt dit zeggen dat ik bezig ben met een klant aangezien ik alles op mezelf doe zonder een telefoniste, ik bel je dan zelf ook terug eens ik kan...
MVG maya
Telefoon: 0491/12 96 44
Info & prijzen voor maya
Nationaliteit | Belgiƫ |
Leeftijd | 28 |
Lengte | 164 CM |
Gewicht | 51 KG |
Haarkleur | Zwart |
Kleur ogen | Bruin |
Roker | Nee |
Vluggertje | € 60 |
30 min | € 100 |
45 min | € 120 |
Heel uur | € 160 |
1.5 uur | € 240 |
Twee uur | € 320 |
Provincie | Vlaams Gewest |
Plaats | Mechelen |
Beschikbaarheid | |
maandag | 24/7 |
dinsdag | 24/7 |
woensdag | 24/7 |
donderdag | 24/7 |
vrijdag | 24/7 |
zaterdag | 24/7 |
zondag | 24/7 |
Info & mogelijkheden
- Beffen
- Body2body
- Fetish voeten
- Intiem met condoom
- Klaarkomen op lichaam
- Pijpen met condoom
- Pijpen zonder condoom
- Striptease
- Zoenen
Recensies Maya
Bekijk recensies van gebruikers voor Maya. Voor het plaatsen van een recensie voor Maya dient u ingelogd te zijn.
Contact opnemen
Verstuur Maya een persoonlijke email. Om een bericht te versturen dient u ingelogd te zijn op de website.